Letöltések


A legfontosabb ingyenes programok letöltési linkjei:



Firefox webböngésző magyarul
Mozilla Firefox: http://www.mozilla.org/hu/firefox/fx/
Internet Explorer webböngésző (magyar)
Internet Explorer: http://windows.microsoft.com/hu-HU/internet-explorer/products/ie/home
Acrobat Reader a PDF hordozható dokumentumok megnyitására használható ingyenes szoftver.
Adobe Reader: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/adobe-reader-v9--magyar.html
WinRAR tömörítő- és archiváló szoftver
WinRAR: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/winrar3magyar.html
Adobe Flash Player beépülő böngészőkiegészítés például a YouTube videók lejátszásához.
Adobe Flash Player: http://get.adobe.com/flashplayer/
Winamp népszerű mp3-lejátszó.
Winamp: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/winamp-5-552-b2460-KQ7.html
JetAudio Basic médialejátszó, zenék mellett videók lejátszására, internet rádiók hallgatására is alkalmas.
JetAudio Basic: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/jetaudio-basic.html
OpenOffice ingyenes irodai programcsomag (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, prezentációkészítő, adatbázis-kezelő)
OpenOffice: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/openoffice3.html
Skype kommunikációs szoftver videó-, telefon-, valamint szöveges üzenetek küldésére
Skype: http://www.skype.com/hu/download-skype/skype-for-computer/
Google Chrome webböngésző
Google Chrome: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/google_chrome_4.0.html
XP Codec Pack tartalmaz minden olyan összetevőt Windows XP-hez, ami csak a filmnézéshez kellhet.
XP-Codec Pack: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/xp-codec-pack-2-4-7-MF11.html
Windows 7 Codec Pack tartalmaz mindent Windows 7-hez, ami szükséges lehet a filmnézéshez.
Windows 7 Codec Pack: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/windows_7_codec_pack_2.61.html
XnView képnéző- és konvertáló program, többek között átméretező funkcióval is rendelkezik.
XnView: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/xnview.html
Mozilla Firefox bőngészőhöz Windows Media Player bővítmény
Windows Media Player Firefox Plugin: http://filehippo.com/download_windows_media_player_ffplugin/
SZÁMADÓ freeware programok - számlázás, könyvelés, bérszámfejtés ingyen
SZÁMADÓ freeware programok: http://szamado.hu/index.php?page=/index_kek.nml&subpage=/hu/ceges/freeware.nml
Total Commander egy sokoldalú fájlkezelő
Total Commander: https://www.totalcommander.hu/letoltes
AVG Anti-Virus 2016 egyszerű kezelőfelülettel, többféle védelmi és víruskeresési lehetőséggel rendelkező víruskereső
AVG Anti-Virus 2016 (ingyenes változat): http://www.filehippo.com/download_avg_antivirus_32/
CCleaner – Rendszer optimalizáló program, a Windows működését optimalizálja, és tud magyarul is.
CCleaner (ingyenes változat): http://www.filehippo.com/download_ccleaner
Undelete Plus - Törölt fájl visszaállító (ez még az ingyenes változat). Ez egy nagyon hasznos program, ha visszaakarunk állítani egy olyan törölt fájlt, ami már nincs a lomtárunkban sem, de még nem írtuk felül fizikálisan az adathordozón azt a részt, ahol a korábbi fájlunk tárolódott. Tud magyarul is, alkalmazható winchesztereken, memóriakártyákon, pendrive-okon is.
Undelete Plus (ingyenes változat): http://csillagpor.hu/remek/programok/undelete-plus-letoltese
Foxit PDF Reader - Gyors és ingyenes PDF-nézegető, amellyel az Adobe Acrobat formátumát használó fájlok megtekinthetők, nyomtathatók.
Foxit PDF Reader: http://letoltes.prim.hu/letoltes/program/58548/
AVS Disc Creator v2.1 Free - Ingyenes CD/DVD-író program XP-re, amely adat kiírásra alkalmas. Angol nyelvű, de könnyen kezelhető, kisméretű alkalmazás.
AVS Disc Creator v2.1 Free: http://szoftverbazis.hu/szoftver/avs-disc-creator-v2-1-free-TI12.html